«Новорічна композиція – 2020»

15 грудня 2020 року на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» з метою пропаганди бережливого ставлення до природи, формування умінь і навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні пройшов обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

Напередодні зимових та Різдвяних свят так хочеться дива! Тому, виготовлені поробки, у які діти вкладали крапельку душевного тепла, можуть стати чудовим подарунком для близьких.

На виставку-конкурс представлено понад 400 робіт школярів  закладів загальної середньої  та позашкільної освіти області та м. Львова.

Конкурс проводився за такими номінаціями:

- стилізована ялинка;

- новорічний букет;

- новорічна композиція;

- новорічний вінок;

- сюжетна композиція;

- флористична новорічна картина чи колаж;

- новорічний подарунок.

Призери та переможці визначалися в кожній з номінацій окремо.

Кращі дитячі роботи переможців направлені на Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція» в Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України м. Київ.

Переможці та призери конкурсу отримають дипломи КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Відео з виставки: https://www.facebook.com/lviv.ocentum/videos/200247701717035