Нові цікаві та корисні практичні навички – онлайн

1 червня вихованці п’яти  творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» ( «Юні охоронці природи», «Флористика та фітодизайн інтер’єру», «Природа, фантазія, творчість» (кер. Валах І. І.), «Природа рідного краю» (кер. Малиш Г.Я.), «Природознавство для дошкільників» (кер. Втерковська І.Д.) долучилися до практичного онлайн-заняття «Створюємо міні-город та пряно-ароматичний сад на підвіконні». Мета заняття – навчити дітей вирощувати свіжу зелень у будь-яку пору року.

Практичне онлайн-заняття для юннатів організовували компанія «Сингента» Україна спільно з  Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та приурочили до Міжнародного дня захисту дітей. Провела онлайн-заняття – Домрачева Тетяна Василівна, методист НЕНЦ, спеціаліст вищої категорії, керівник гуртка “Юні агрохіміки”.

Під час практичного заняття діти навчилися сіяти та садити овочеві та пряно-ароматичні рослини для вирощування в домашніх умовах: робити дренаж, використовуючи керамзит і пісок, готувати грунт до висівання насіння, правильно поливати та  висіяли самостійно, а дошкільнята при допомозі дорослих, кріп, петрушку, салат, базилік і висадили розсаду помідорів.

Тепер вихованці ЛОЦЕНТУМ очікують на хороший врожай свіжої зелені на підвіконні, а дошкільнята поділилися фото вже раніше висіяних на власному міні-городі рослин, з яких вже збирають зелень кропу і цибулі.