Незабутнє спілкування з природою Яворівщини

03 листопада 2020 року  КЗ ЛОР «Львівський   обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» провів виїзний семінар                       «Заповідними стежками Яворівського краю».

На семінарі розглядались питання:

- сладання угоди КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» з ТОВ «Ведмежий притулок – Домажир»;

-  налагодження подальшої співпраці з Яворівським національним природним парком.

У заході взяли участь методисти та керівники гуртків КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ». Педагоги Центру ознайомилися з роботою унікального центру порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні, створеного за підтримки міжнародного благодійного фонду FOUR PAWS. Це не лише місце, де живуть врятовані ведмеді, а й великий освітньо-відпочинковий простір. Ведмежий притулок «Домажир» — реабілітаційний центр, метою якого є допомога та порятунок ведмедів із притравлювальних станцій, пересувних зоопарків, цирків, готелів та ресторанів. Тут  умови для утримання тварин максимально наближені до природних, що сприяє відновленню природних інстинктів та поведінки.

Педагогічний колектив ЛОЦЕНТУМ мав змогу детальніше ознайомитися з роботою Я́ворівського націона́льного приро́дного парку.  НПП «Яворівський» як складова біосферного резервату «Розточчя», створений з метою збереження, відтворення та раціонального використання типових і унікальних лісостепових ландшафтів та інших природних комплексів в районі Головного європейського вододілу.

В умовах карантину буде доцільна організація рекреаційної, екскурсійної та еколого-просвітницької роботи наших організацій переважно у природному середовищі. Така співпраця передбачає спільну реалізацію еколого-просвітницьких заходів з учнівською молоддю на засадах життя в гармонії з довкіллям.

Робота семінару  пройшла успішно  та продуктивно. Педагоги отримали багато корисної інформації та незабутнє спілкування з природою, яке принесло їм позитивні емоції та моральне задоволення.