Незабутнє спілкування в стінах КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

27 лютого 2018 року  КЗ ЛОР «Львівський   обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»  провів обласний семінар-тренінг «Організація та зміст освітнього процесу в позашкільних навчальних закладах еколого-натуралістичного  напряму».

На семінарі розглядались питання: методи формування освітнього середовища закладу позашкільної освіти екологічного напряму; використання методу проектів у розвитку інтелектуально-творчого потенціалу молодших школярів; інформаційно-методичний супровід  навчально-виховного процесу  закладів позашкільної освіти екологічного напряму; організація та проведення Всеукраїнських та обласних  масових заходів. Проведено майстер-клас з розпису лемківської великодньої писанки .

У заході взяли участь методисти та керівники гуртків Львівського  ОЦЕНТУМ та МДЕНЦ,  Дрогобицького РЦЕНТУМ, Стрийської МСЮН, Червоноградського ЦЕНТУМ та ЦПО м.Самбора.

Робота семінару-тренінгу  пройшла успішно  та продуктивно. Педагоги отримали багато корисної інформації, взяли участь у майстер-класі. Свої невеличкі шедеври, які зробили власноруч, взяли із собою на згадку про семінар та незабутнє спілкування, яке принесло їм позитивні емоції та моральне задоволення.