Навчальна мандрівка в Карпати

КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» щорічно організовує виїздну школу передового досвіду «Сколівські Бескиди». В цьому році школа буде працювати з  24 червня до 03 липня 2017 року у с. Кам’янка Сколівського району на туристичній базі  «Карпати»  КЗ ЛОР «ЛОЦКЕТУМ».

До обласної виїзної еколого-натуралістичної школи передового досвіду «Сколівські Бескиди» будуть запрошені двадцять переможців Всеукраїнських та обласних еколого-натуралістичних заходів, учнів та вихованців загальноосвітніх і позашкільних навчльних закладів  Львівщини.

Під час роботи в школі передового досвіду юні екологи пройдуть екологічними маршрутами НПП «Сколівські Бескиди», ознайомляться з сучасним станом біологічного та ландшафтного різноманіття Карпат,  лікарськими рослинами  та рослинами, занесеними до Червоної книги України;  розпізнаватимуть фонові види рослин і тварин Сколівщини. Будуть проводити ботанічні та зоологічні дослідження, які надалі опрацюють та використають при написанні екологічних проектів.

У хвилини дозвілля юннати братимуть участь у конкурсах, вікторинах, екологічних виставах, квестах, спортивних змаганнях. Для них організують походи до водоспаду Кам’янка,  Журавлиного (Мертвого) озера, на гору Ключ, скелі Довбуша, наскельну фортецю «Тустань».