Наслідуймо добро і вчинки Миколая

Лише раз у рік Святий Миколай відвідує землю. Приходить він у кожну хату з миром і дарунками, проявляє неземну любов, особливо до малих діточок, стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку чи в чарівний чобіток такі бажані гостинці. На те він і Святий, що перетворює грудневу ніч у казку, повну загадковості і таємниць.

19 грудня 2018 року завітав Святий Миколай і до вихованців  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» та побажав малечі гарного настрою, міцних знань, добра і любові, безхмарного неба та хороших друзів.

Для дітей, батьків, педагогів Центру та колег із Херсонщини вихованці підготували цікаве дійство, під час якого відтворювали українські обряди, розповідали про свої гарні вчинки, читали вірші про Святого Миколая, колядували, згадували прислів’я та приказки. Збіглися на свято й бісенята-чортенята, принесли різочки для неслухняних дітей і намагалися всіляко зіпсувати дійство.

Всі, хто завітав на свято, отримали  від Святого Миколая солоденькі і смачненькі дарунки.

Добре відомо, що традиція залучення благодійників до лав помічників Святого Миколая є поширеною у всьому світі. На нашому святі Святому Миколаю допомагала компанія «Піца Львів» (керівник – Марта Марущак), яка почастувала учасників дійства смачною піцою.

Юні друзі! Наслідуймо добрі вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, Доброти, Прощення, Любові до ближніх, а день Святого Миколая принесе до ваших осель радість, світло і приємні несподіванки. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!