Міжнародний конкурс «Загадкове життя домашніх улюбленців».

Департамент охорони здоров’я та соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету проводить XІ Міжнародний конкурсу еколого-валеологічної спрямованості. Організатором конкурсу в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Координатором обласного етапу конкурсу у Львівській області є «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

Неодноразово діти нашої області брали участь у Міжнародному конкурсі і неодноразово ставали переможцями, як національного етапу, так і міжнародного етапу конкурсу. Закликаємо і зараз взяти участь в конкурсі. Тема конкурсу у 2018 році  - «Загадкове життя домашніх улюбленців». Його мета – пропаганда гуманного ставлення до тварин.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці закладів дошкільної освіти (віком 5-6 р., з батьками), учні І-VІI класів закладів загальної середньої освіти та вихованці закладів позашкільної освіти відповідного віку.

З умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Термін подання заявок, списку робіт за умовами та робіт до 8 лютого 2017 року за адресою: вул.І.Франка,133, м. Львів, е-mail:lodenc@ukr.net; тел/факс (0322) 276 46 07.