Літня школа «Дивосвіт – 2017»

На базі КЗ ЛОР «Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр» працювала літня школа «Дивосвіт», у якій школярі мали нагоду цікаво і змістовно провести своє дозвілля.

Школа працювала  з 1 до 30 червня 2017 року  в чотири зміни: «Юні ботаніки», Юні екологи», «Юні  друзі природи», «Юні зоологи».

Кожна зміна розпочиналася з ознайомлення дітей із режимом перебування в літній школі «Дивосвіт», правилами поведінки, інструктажем з охорони праці та техніки безпеки, правил дорожнього руху та заняття-тренінгу «Давайте познайомимось».

Для слухачів  чотирьох профільних змін (Юних ботаніків, Юних екологів, Юних друзів природи та Юних зоологів) педагоги Центру проводили заняття природничого напряму, пізнавальні екскурсії, бесіди про фауну  і флору, стан навколишнього середовища та вплив на нього людини.

Практичні заняття проводилися  на навчально-доcлідній земельній ділянці, в лабораторії рослинництва закритого грунту та навчальних лабораторіях зоолого-тваринницького  комплексу ЛОЦЕНТУМ.

У літній школі проводилися інтелектуальні та спортивні ігри; майстер-класи з розмальовування яворівської забавки, виготовлення квіткових композицій та ляльки-мотанки, бісероплетіння, перегляд відеофільмів на природничу тематику.

Під час занять слухачі ознайомилися з експонатами еколого-освітньої виставки  «Планета ЗОО» Центру, поглибили, вдосконалили і закріпили свої знання  про природу, зокрема рослинний і тваринний світ, регіональні ландшафтні парки Львівщини, тощо.