Літня школа «Дивосвіт – 2016»

Літо – це період, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей.

На базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» працювала літня школа «Дивосвіт», у якій школярі мали нагоду цікаво і змістовно провести своє дозвілля.

Цікаво і змістовно провели своє дозвілля вихованці Центру та учні загальноосвітніх навчальних закладів м.Львова у літній школі «Дивосвіт». Школа працювала  з 1 до 30 червня 2016 року  в чотири зміни: «Юні ботаніки», «Юні екологи», «Юні  друзі природи», «Юні зоологи».

Кожна зміна розпочиналася з ознайомлення дітей із режимом перебування в літній школі «Дивосвіт», правилами поведінки, інструктажем з охорони праці та техніки безпеки, правил дорожнього руху та заняття-тренінгу «Давайте познайомимось».

Для слухачів  чотирьох профільних змін (юних ботаніків, юних екологів, юних друзів природи та юних зоологів) педагоги Центру проводили заняття природничого напряму, бесіди про фауну  і флору, стан навколишнього середовища та вплив на нього людини. Для них були проведені навчально-пізнавальні екскурсії в парки Львова, ботанічний сад та зоомузей ЛНУ ім.І.Франка, екскурсії вуличками древнього міста.

Практичні заняття проводилися  на навчально-доcлідній земельній ділянці, в лабораторії рослинництва закритого грунту та навчальних лабораторіях зоолого-тваринницького  комплексу ЛОЦЕНТУМу.

У літній школі проводилися інтелектуальні та спортивні ігри; майстер-класи з розмальовування яворівської забавки, виготовлення квіткових композицій та ляльки-мотанки, бісероплетіння, перегляд відеофільмів на природничу тематику.

Під час занять слухачі ознайомилися з експонатами еколого-освітньої виставки  «Планета ЗОО» Центру, поглибили, вдосконалили і закріпили свої знання  про природу, зокрема рослинний і тваринний світ, регіональні ландшафтні парки Львівщини, тощо.