Літня школа «Дивосвіт – 2015» на базі ЛОЦЕНТУМ

Літо – це період, коли діти мають змогу наповнити власне життя цікавими зустрічами, корисними заняттями, коли їм надається унікальна можливість розвитку творчих здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та можливостей.

КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної  творчості учнівської молоді» щороку під час літніх канікул організовує роботу літної школи «Дивосвіт», у якій школярі мають нагоду цікаво і змістовно провести своє дозвілля.

Цього року школа працювала  з 1 до 26 червня в чотири зміни: ·«Юні ботаніки», Юні екологи», «Юні  друзі природи», «Юні зоологи».

Розпочиналася кожна зміна з ознайомлення дітей із режимом перебування в літній школі «Дивосвіт», правилами поведінки, інструктажем з охорони праці та техніки безпеки, правил дорожнього руху та заняття-тренінгу «Давайте познайомимось».

Для слухачів  літньої школи педагоги Центру проводили цікаві заняття з екології, ботаніки, зоології, навчально-пізнавальні екскурсії в парки Львова, ботанічний сад та зоомузей ЛНУ ім.І.Франка, екскурсії вуличками древнього міста, інтелектуальні та спортивні ігри; майстер-класи з розмальовування яворівської забавки, виготовлення квіткових композицій та ляльки-мотанки, бісероплетіння, перегляд відеофільмів на природничу тематику.

Діти мали змогу оглянути постійно діючу еколого-освітню виставку ЛОЦЕНТУМ – «Планета ЗОО».

Таким чином, перебуваючи у літній школі «Дивосвіт» діти змістовно провели вільний час, відпочили та набули нових знань в області природознавства, екології, поглибили, вдосконалили і закріпили свої знання  про довкілля. Поєднання навчального матеріалу з проведенням вікторин, спортивних змагань створило гарний настрій в літній  школі. А це надзвичайно впливає на душу дитини і сприяє подальшому розвитку її творчих здібностей.