КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» став учасником першого фестивалю мейкерства у Львові

З 22 до 27 листопада 2016 року в КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» проведено  «Тиждень пам’яті» для вихованців  з метою відзначення роковин Голодомору 1932-1933 років та політичних репресій в Україні, виховання в учнівської молоді патріотизму, глибокого усвідомлення причин та наслідків геноциду українського народу.

26 листопада  2016 року  в Українському Католицькому Університеті  відбувся перший Львівський Ярмарок Винахідників і Мрійників, Lviv Mini Maker Faire. Ця подія об’єднала локальних мейкерів, винахідників, митців, бізнесменів, освітян та журналістів, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів і ініціативних платформ в соціально-культурному спектрі, а також стала неформальною презентацією стратегічного рівня креативного розвитку міста. Захід проходив у форматі Show&Tell тобто «Покажи і розкажи».

На фестивалі КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»  презентував виставку Яворівської забавки та виробів із природних матеріалів, виготовлених та розмальованих дитячими руками, вихованцями Центру. Керівники учнівських об’єднань ЛОЦЕНТУМ Андрейко Г.А. та Келембет О.В. проводили майстер – класи з розмальовування Яворівської забавки для вихованців Центру та дітей, які відвідали фестиваль мейкерства.

Атмосфера та місце проведення фестивалю сприяло окрім припливу натхнення,  відчути тепло у серці та бажання творити красу і добро.