КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» долучився до заходів з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про м’язову дистрофію Дюшенна

Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» 7 вересня 2019 року долучився до заходів, які проводила у м.Львові Українська асоціація НМЗ та захворювань ПНС спільно з БО “БФ “ЕЛЬДАР- З НАДІЄЮ У СЕРЦІ” !!! з нагоди Всесвітнього дня поширення інформації про м’язову дистрофію Дюшенна.

Вихованці гуртків та педагогічні працівники ЛОЦЕНТУМ влаштували для дітей з м’язовою дистрофією Дюшенна та їх батьків справжнє свято зустрічі з дивовижними представниками світу живої природи.

Діти мали змогу не лише подивитися, але і погладити, потримати в руках королівського пітона, синелойську змійку, ящірок – бородату агаму і гекона еублефера плямистого; в’єтнамських паличників,тарганів – мадагаскарського і кубинського; суходольну черепаху,  морську свинку, декоративного кролика.

В лабораторії декоративного птахівництва діти познайомилися з папугами -  корелами (німфами), хвилястими папужками, рожевощокими та масковими  нерозлучниками; зебровими і японськими амадинами; канарками та іншими декоративними птахами.

Вразив дітей багатством видів і вуличний вольєрний комплекс: качки – мандаринки та індійські бігуни; павичі, цесарки, фазани – срібний, золотий, королівський, звичайний; різні види декоративних курей та голубів.

Радісні усмішки  та сповнені захоплення  очі,  – ось такою була реакція дітей на спілкування з екзотичними тваринами постійно діючої еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».