«Квітковий вернісаж» у КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

З 10 до 15 жовтня 2017 року на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» пройшла обласна виставка-огляд «Квітковий вернісаж».

«Квітковий вернісаж» – свято природи, її величі, краси, неповторності, вишуканості та ніжності, а також фантазії і творчості дітей. Готуючи до показу свої композиції, кожен із учасників конкурсу мав шанс відчути себе і художником, і дизайнером.

Учасниками виставки-огляду стали 113 загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 17 районів, міст Борислава, Дрогобича, Львова, Нового Роздолу, Самбора, Стебника, Стрия, Червонограда та всіх позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного напряму області. На виставку-огляд представлено понад 200 композицій.

Оглянувши роботи в номінаціях: аранжування, флористика та «Дари осені», члени журі опинилися в складній ситуації – чудових дитячих робіт було надзвичайно багато. Кращими визнано 54 дитячі роботи. Серед них   композиції, що отримали І місце, із Городоцького, Жовківського, Миколаївського, Пустомитівського, Сокальського районів та міст Борислава, Дрогобича, Стрия, Червонограда.

Відвідувачі та гості Центру мали змогу оглянути творчі роботи дітей виставки «Квітковий вернісаж», краса та фантазія яких нікого не залишила байдужим.