Конкурс на краще учнівське лісництво

Інформація

про обласний етап Всеукраїнського конкурсу

на краще учнівське лісництво

23 квітня 2015 року Львівським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді на базі обласного управління лісового та мисливського господарства був проведений обласний конкурс на краще учнівське лісництво.

В конкурсі змагалися 17 шкільних лісництв із 13 районів області (Бродівського, Буського, Жовківського, Золочівського, Миколаївського, Мостиського, Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського, Сколівського, Старосамбірського, Турківського, Яворівського) та міста Червонограда.

В конкурсі учнівські лісництва представили: виставку-презентацію досягнень учнівських лісництв; творчий звіт-презентацію учнівських лісництв та відкритий захист науково-дослідницьких робіт у галузі лісового господарства.

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені грамотами департаменту освіти і науки Львівської ОДА, подарунками та кубками від обласного управління лісового та мисливського господарства :

за краще учнівське лісництво

І місце

· учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району

Керівники: Полюга Людмила Василівнавчитель географії , заступник директора з навчальної роботи ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Нове Місто,

Васурчак Роман Ігоровичпровідний інженер з лісоведення ДП «Старосамбірське ЛМГ».

Члени учнівського лісництва:

Лопушанський Ростислав

Павлишак Віталія

Гиз Зоряна

ІІ місце

· учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району

Керівники: Хомин Ольга Володимирівнавчитель біології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району,

Васурчак Роман Ігоровичпровідний інженер лісового господарства ДП «Сколівське ЛГ».

Члени учнівського лісництва:

Сацик Роман

Данилів Максим

Герман Іван

ІІІ місце

· учнівське лісництво Сколівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів

Керівники: Чіпчик Наталія Василівнавчитель біології Сколівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів,

Приндак Марина Савеліївнаінженер з еколого-освітньої діяльності НПП «Сколівські Бескиди».

Члени учнівського лісництва:

Кондратюк Володимир

Калинів Соломія

Габрусь Наталія

За рішенням журі конкурсу були визначені переможці та нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА, подарунками від обласного управління лісового та мисливського господарства:

за презентацію досягнень учнівського лісництва

І ступеня

- учнівське лісництво Труханівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сколівського району.

ІІ ступеня

- учнівське лісництво Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району.

ІІІ ступеня

- учнівське лісництво Славської ЗОШ І-ІІ ступенів Сколівського району.

за науково-дослідницьку роботу в галузі лісового господарства

І ступеня

Колич Марту

-

ученицю Костенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Перемишлянського району.

ІІ ступеня

Гавловську Вікторію

-

ученицю Немирівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Яворівського району.

ІІІ ступеня

Лісньовську Ірину

-

ученицю Зозулівського НВК Золочівського району;

Калинів Соломію

-

ученицю Сколівської ЗОШ-інтернату І-ІІІ ступенів.

Колектив учнівського лісництва Новоміської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старосамбірського району буде представляти Львівську область цього року на Всеукраїнському конкурсі у м. Хмельницьк.