Керівники творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» – на Дитячому Форумі видавців

До Національного Музею ім. Шептицького на Дитячий Фестиваль, який відбувався  в рамках 22 Міжнародного книжкового Форму видавців у Львові завітали діти різного віку. Для них були організовані виставки літератури, дискусії, проводились вікторини  та  майстер-класи.

Попри те, що юні відвідувачі були зацікавлені новими книгами, розмальовками, альбомами, вони брали активну участь у різних масових заходах.    В  центрі уваги опинились і керівники творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», які проводили майстер-класи :

- «Бісероплетіння» (Медведєєва Оксана Володимирівна),

«Яворівська забавка» (Келембет Олександра Володимирівна),

-«Виготовлення подарункових  букетів» (Валах Ірина Ігорівна),

«Виготовлення прикрас» (Штурма Тетяна Костянтинівна).

Проведені майстер-класи були цікавими як для дітей, так і їх батьків. Вони подарували багато приємних хвилин учасникам заходу.Діти мали змогу попрацювати з професійними інструментами та дізнатись особливості роботи у створенні  різних виробів та  нагоду власноруч робити  різні прикраси з бісеру, гофрованого паперу, стрічок , розмальовувати яворівську забавку і всі ці вироби  залишити собі на згадку про Дитячий Форум та наш заклад. Всі бажаючі отримали буклети та  рекламки про роботу творчих учнівських об’єднань КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».