Інтерактивне заняття «Хто, хто у водоймі живе?»

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь керівник гуртків «Природознавство для дошкільників» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» Втерковська І.Д.  провела інтерактивне заняття для дошкільнят  «Хто, хто у водоймі живе?».

Керівник гуртка, створивши міні екосистему водойми за допомогою картонної коробки, ємності з водою та фігурок тварин розповіла дітям про жителів водойми, обговорила різні ситуації господарювання  людьми в прибережних зонах водойм: забудова території, розташування ферми, туристично-рекреаційне навантаження, вирубка лісу, розорювання земель. Діти мали можливість поспостерігати за зсувом (змиванням) грунту в водойми під час дощу (за допомогою поливалки створили дощ).

Також за допомогою забарвленої води досліджували вплив забрудненої (забарвленої) води на рослини та на завершення читали екоказку Ірини Дзуль «Блакитний скарб».

Під час заходу діти дізналися багато корисної інформації про важливість збереження водно-болотних угідь. Адже кожен з них повинен пам’ятати, що він також може внести свій невеличкий внесок в охорону водойм, це зовсім не складно, головна ідея – «не нашкодь».