Інноваційний проект КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»

19-20 грудня 2016 р. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Міністерства освіти та науки України, Національної академії педагогічних наук та інших організацій провів Всеукраїнський форум молодих педагогів позашкільних навчальних закладів.

Під час роботи заходу відбулася презентація інноваційних проектів діяльності позашкільних навчальних закладів України.  Були організовані педагогічні майстерні від найкращих та найсучасніших навчальних закладів та організацій. На одній із майстерень Кийко Андрій Олександрович,  директор ЛОЦЕНТУМ,   презентував роботу інноваційного  проекту  «Природоохоронні території як освітнє середовище і освітній ресурс в системі формування екологічної культури вихованців КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості».

Даний педагогічний досвід вивчено,  узагальнено та  обговорено  на засіданні кафедри методики позашкільної та позакласної роботи НЕНЦ (протокол №6 від 16.11.2016 р.)  та розміщений на сайті НЕНЦ з метою його розповсюдження, поширення в педагогічну практику та популяризацію передової педагогічної ідеї.

За підсумками вивчення та узагальнення інноваційного передового досвіду діяльності Центру видано вісник ЛОЦЕНТУМ № 18 «Природоохоронні території  як освітнє середовище і освітній ресурс в системі формування екологічної культури школярів»

Міністерство освіти і науки України

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНИЙ

ЦЕНТР УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

21 грудня № 252/1

Директору Департаменту освіти і науки

Львівської обласної державної

адміністрації Мандзій Л.С.

Щодо вивчення та узагальнення

інноваційного педагогічного досвіду

діяльності позашкільних навчальних закладів

еколого-натуралістичного профілю у 2016 році

Шановна Любомира Степанівна!

Відповідно до плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України на 2016 р., затвердженого МОН України, педагогічним колективом Національного еколого-натуралістичного центру вивчено та узагальнено педагогічний досвід КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості» за темою: «Природоохоронні території як освітнє середовище і освітній ресурс в системі формування екологічної культури вихованців КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості».

Адміністрація НЕНЦ висловлює щиру подяку директору КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості» Кийку Андрію Олександровичу та педагогічному колективу даного закладу за досягнуті високі результати у впровадженні інноваційних педагогічних технологій у практику позашкільної освітньої діяльності, а також просимо знайти можливість відзначити директора та педагогічний колектив закладу. Даний досвід обговорено на засіданні кафедри методики позашкільної та позакласної роботи НЕНЦ (протокол №6 від 16.11.2016 р.), а також презентований під час роботи Всеукраїнського форуму молодих педагогів позашкільних навчальних закладів (19-20 грудня ц.р., м. Київ, НЕНЦ), та розміщений на сайті НЕНЦ з метою його розповсюдження, поширення в педагогічну практику та популяризації передової педагогічної ідеї. Контактна інформація: тел. (044) 430-02-60, verbitskiy @ nenc. gov.ua; сайт НЕНЦ: www.nenc.gov.ua.

З повагою,

Директор НЕНЦ

доктор педагогічних наук,

професор В. В. Вербицький