ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку»

13–14 квітня в м. Києві Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді разом із Всеукраїнською екологічною лігою за сприяння Міністерства освіти і науки України  був проведений ІІ Всеукраїнський форум «Освіта для збалансованого розвитку».

Метою заходу стало  об’єднання зусиль та сприяння співпраці органів державної влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, наукових установ, громадських організацій задля впровадження в Україні освіти для збалансованого розвитку, активізація міжнародного освітнього співробітництва.

На Форумі були присутні понад 200 науковців, викладачів вищих навчальних закладів, вчителів-практиків позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, менеджерів з еколого-освітньої роботи установ природно-заповідного фонду, представників природоохоронних громадських організацій. У роботі Форуму взяли участь і педагоги КЗ ЛОР  Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді».

З привітальним словом до присутніх звернулися директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Валентинович Вербицький, голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Валентинівна Тимочко, депутат минулих скликань Володимир Петрович Стретович.

Під час роботи Форуму були проведені секції, круглі столи, тренінги та засідання робочої групи.

Педагоги  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» взяли участь у роботі секції  «Реалізація принципів освіти для збалансованого розвитку в загальноосвітніх навчальних закладах та системі дошкільної освіти» та в обговоренні питання щодо реалізації  принципів освіти для сталого розвитку у позашкільних закладах під час засідання круглого столу «Діяльність позашкільних закладів, громадських організацій, релігійних громад, вплив засобів масової інформації в реалізації освіти для збалансованого розвитку»

Учасники Форуму прийняли резолюцію в якій розроблені основні напрями розв’язання впровадження принципів сталого розвитку в національні освітні програми різних рівнів системи освіти України.