ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом»

14-15 березня 2017 року у м. Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за підтримки Державного агентства лісових ресурсів України та Товариства лісівників України відбулася                          ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Відтворимо ліси разом» присвячена Міжнародному дню Лісу. Активну участь у конференції взяли представники від Львівщини, зокрема педагоги КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» – Матющенко Галина Вікторівна, завідувач оргмасового відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» та Хомин Ольга Володимирівна, керівник гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».

Захід проводився з метою привернення уваги державних та громадських організацій до проблем збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, підвищення фахового рівня керівників учнівських лісництв, а також сприяння співпраці навчальних закладів, органів державної влади, громадських організацій в поліпшенні ефективності роботи учнівських лісництв.          Учасниками конференції стали працівники лісового господарства, наукові та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, методисти та керівники учнівських лісництв позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, громадськість з 18 областей України.

Конференція працювала у форматі пленарного засідання та дискусійних майданчиків.

Під час роботи сесій пленарного засідання конференції «Стале управління лісами» та «Вплив глобальних змін клімату на лісовідновлення та лісозбереження» з змістовними і актуальними доповідями виступили: Вербицький В.В., директор НЕНЦу МОН України, доктор педагогічних наук, професор, академік Академії вищої освіти; Юхновський В.Ю., професор кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, доктор с\г наук; доцент Римаренко Ю.П., завідувач кафедри нової техніки передової технології комплексного ведення лісового господарства та охорони праці українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства України та інші.

За участі науковців та керівників учнівських лісництв працювали три дискусійні майданчики. На дискусійному майданчику «Учнівські лісництва: аналіз та перспективи розвитку»  від Львівської області виступили: Хомин Ольга Володимирівна, вчитель біології та екології Труханівської ЗОШ І-ІІІ ст. Сколівського району з доповіддю та презентацією роботи «Роль учнівського лісництва у формуванні екологічної свідомості школярів» та Матющенко Галина Вікторівна, завідувач оргмасового відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» – «Сходинки професійного зростання».

Сертифікат учасника конференції отримали всі учасники конференції.

За рішенням пленарного засідання були вибрані члени Всеукраїнської Ліги «Відтворимо ліси разом», в яку ввійшла представник від Львівщини Матющенко Г.В., завідувач відділу КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ».