ІХ Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім»

12 – 14 травня 2015 року в м. Луцьк  відбувся  ІХ Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» на тему: «Охорона водних ресурсів України».

У ІХ Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти в цьому році взяло участь 22 колективи регіонів України. Колективи екологічної просвіти показали високий рівень виконавської майстерності, презентували свої досягнення у проведенні просвітницької і практичної природоохоронної діяльності з охорони та раціонального використання водних ресурсів на місцях.

Колектив екологічної просвіти «Аква-Віта» Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12 представив Львівську область та  був нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за креативний підхід у висвітленні екологічних проблем регіону. Грамотою департаменту освіти і науки Волинської облдержадміністрації та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру був нагороджений керівник колективу екологічної просвіти «Аква-Віта» Ящишин Ірина Володимирівна, вчитель біології Червоноградської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12.

Під час перебування на Волині юні екологи Львівщини ознайомилися з роботою Волинського обласного еколого-натуралістичного центру, здійснили екскурсії  до Луцького замку та містом Луцьк.

Х Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» в 2016 році буде на тему: «Охорона земельних ресурсів України» та  проходитиме в м. Херсон.