Герої не вмирають !

30 листопада 2016 року в рамках відзначення третьої річниці Майдану вихованці гуртка «Юні лісівники» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», який працює на базі Бірченської ЗОШ І-ІІ ступенів Городоцького району, спільно з керівником гуртка Семенюк Василиною Дмитрівною провели вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні. Після виконання Гімну України діти поіменно згадали всіх земляків з Городоччини, хто загинув на Майдані Незалежності в ті трагічні дні лютого 2014 року.

Патріотичними віршами учасники вечора відтворили в пам’яті присутніх вчинки героїв, котрі не жаліючи найдорожчого що у них було – життя, поклали його на вівтар боротьби за краще майбутнє нашого народу.

На пам’ятний вечір гуртківці запросили учасницю Євромайдану, депутата Львівської  обласної ради шостого скликання, Байко Олесю Іванівну. У своєму виступі Олеся Байко наголосила, що українська нація – сильна духом, а дух здолати неможливо.

На завершення всі присутні хвилиною мовчання пом’янули загиблих на Майдані, а також в воїнів АТО, які загинули в боях на сході України.

СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!!!