Фестиваль патріотичних дій

Із  6 до 10 червня на базі Національного еколого- натуралістичного центру проходив Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій до 25 річниці Незалежності України.  Делегацію від Львівської області представляли юннати гуртка «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді , який діє на базі Устянської ЗОШ І-ІІст. Миколаївського району.

Протягом фестивалю юннати  презентували  свої найкращі досягнення у сфері національно- патріотичної діяльності, відвідали Національний музей «Чорнобиль» та Національний музей історії України. Незабутнє враження юні патріоти отримали у Національному академічному  драматичному театрі ім.. І.Франка на виставі « Весілля Фігаро» за участю надзвичайно талановитого Остапа Ступки.

Багато корисної інформації для гуртківців прозвучало із вуст військових медиків  які перебували у зоні АТО. Медики навчили дітей  основним правилам надання першої  медичної допомоги, і найголовніше що кожен із учасників зміг спробувати  основні моменти надання першої медичної допомоги  на  спеціальному тренажері.

Також діти не забули і про сувеніри для поранених бійців які перебувають у Київському госпіталі. Діти  виготовляли сувеніри із глини, лози та деревини.

Протягом тижня діти почули багато інформації, познайомилися із відомим людьми і зрозуміли що вони не одні, їхню справу підтримують  та схвалюють, тому до Львова вирушили із конкретними ідеями щодо підвищення патріотичної свідомості громадян України. Слава Україні!