Екскурсія у прекрасний світ флори та фауни

18 листопада  вихованці гуртків « Тварини рідного краю» та «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ», які працюють на  базі Твіржанського НВК Мостиського району разом з  керівником гуртків  Чапаком Т.Б.  побували на екскурсії  у Львові. Вихованці гуртків відвідали  два дитячі екологічні заклади.

Спочатку діти завітали до міського дитячого еколого-натуралістичного центру, де побачили безліч різноманітних  тварин.  Особливу увагу дітей привернули хижі птахи, які розташовані у вольєрах біля Центру, а також баран та лама, яких діти мали змогу погодувати.

Під час екскурсії до обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді діти мали можливість оглянути постійно діючу еколого-освітню виставку «Планета ЗОО», колекцію кімнатних і декоративно-листяних рослин в лабораторії закритого грунту  обласного Центру.

Багато позитивних емоцій у дітей викликало «спілкування» з екзотичними тваринами еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО», мешканцями якої є понад 90 видів і порід декоративних та екзотичних тварин. Діти мали можливість потримати в руках пітона королівського, полоза маїсового, палочників в’єтнамського та індонезійського;  шиншилу, туркменську піщанку,  сухопутню черепаху, декоративного кролика та зробити з ними світлини.

Загалом під час екскурсій  гуртківці мали нагоду поринути у прекрасний світ флори та фауни, поглибити, вдосконалити і закріпити свої знання  про природу. Діти повернулись додому сповнені позитивних емоцій і вражень.