Екологи Львівщини – переможці та призери Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді „Дотик природи – 2014”.

20 – 22 жовтня 2014 року в м. Києві в межах Шостого Міжнародного форуму „Інноватика в сучасній освіті – 2014” проходив V ювілейний Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді „Дотик природи – 2014”.

Організатори Форуму: Міністерство освіти і науки України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

Мета заходу – виявлення та підтримка обдарованої студентської та учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовка майбутньої наукової зміни, сприяння переходу України на інноваційний шлях розвитку, поліпшення якості природничої освіти.

У форумі взяло участь понад 200 представників учнівської та студентської молоді, педагогічної громадськості із 20 регіонів України (19 областей та міста Києва), а також АР Крим. Учнівську делегацію від Львівщини на форумі представляли переможці обласного конкурсу екологічних проектів „Дотик природи-2014”: Бенях Ірина, учениця 11 класу гімназії ім. О.Маковея м. Яворова; Леплинська Аліна, учениця 10 класу Щирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Пустомитівського району; Кравчук Олеся, учениця 11 класу Великомостівського НВК Сокальського району; Горошко Василь, учень 11 класу Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів №4.

Під час роботи форуму студенти та старшокласники презентували власні науково-дослідницькі роботи з семи тематичних категорій:

  • біологічні науки (ботаніка, зоологія, біохімія, мікробіологія);
  • екологія та проблеми довкілля;
  • енергозберігаючі технології;
  • науки про Землю (географія, геологія);
  • науки про Всесвіт (астрономія);
  • науки про людину (анатомія, фізіологія);
  • хімія;
  • фізика.

Для них були проведені: майстер-класи «Школа красномовства» та «Сучасні міжнародні стандарти презентації науково-дослідної роботи», а також електричне «Тесла шоу» від Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум».

Під час відкритої стендової презентації дослідницькі роботи оцінювало наукове журі, до складу якого увійшли вчені та викладачі наукових та науково-освітніх установ України.

За оцінками журі форуму Бенях Ірина, учениця 11 класу гімназії ім. О.Маковея м. Яворова, посіла І місце в номінації «Ботаніка»; Кравчук Олеся, учениця 11 класу Великомостівського НВК Сокальського району, – ІІІ місце в номінації «Екологія та проблеми довкілля». Вони нагороджені відповідно дипломами І та ІІІ ступеня Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи» і пам»ятними подарунками.

Усі учасники отримали дипломи учасника Всеукраїнського форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи»

В час дозвілля школярі подивилися балет А.Адана «Жізель» в Національній опері України імені Тараса Шевченка.