Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

У понеділок, 19 червня, у місті Сколе розпочався обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Метою гри «Джура» є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Організатор заходу –  КЗ ЛОР «Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді» та департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

На відкриття заходу були запрошені представники Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Сколівської райдержадміністрації, учасники АТО, педагоги КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» та громада м. Сколе.

Майдан Незалежності зустрів рої козацьким маршем у виконанні духового оркестру Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Прапороносна група внесла хоругву обласного етапу гри. Право підняти Державний прапор України на честь відкриття було надано козачатам Сокальського району, які у 2016 році стали переможцями обласного етапу гри «Сокіл» («Джура»).

Рій Пустомитівського району здійснив покладання квітів до пам’ятного знака борцям за волю України та могили Героя майдану Олега Ушневича.

З вітальним словом до присутніх звернулися Анатолій Грива, головний спеціаліст МОН України та Любомира Мандзій, директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації і побажали учасникам гри добрих успіхів, якісного вишколу, яскравих вражень, особистого зростання та перемоги.

На захід прибула рекордна кількість учасників, команди від 37 районів, міст та об’єднаних територіальних громад Львівщини.

Переможці обласного збору представлятимуть Львівщину на всеукраїнському етапі дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у м. Київ.

Педагоги ЛОЦЕНТУМ бажають учасникам всеукраїнського етапу гідно представити Львівщину та повернутись з перемогою.