Доля квітів-первоцвітів у наших руках

Вихованці творчих учнівських об’єднань, які працюють на базі КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» долучилися до акції «Первоцвіти просять захисту», яка щороку навесні проходить в області.

До акції юннати готувались заздалегідь: виготовляли листівки-пам’ятки «Первоцвіти просять захисту» з нагадуванням про те, що у разі неконтрольованого збору та продажу ранньоквітучих рослин-первоцвітів вони найближчим часом можуть взагалі зникнути; робили весняні квіти з  паперу, які можуть стати альтернативою маленьким букетам з перших провісників весни; знаходили інформацію про первоцвіти, які занесені до Червоної книги України, а керівники гуртків провели із вихованцями бесіди «Доля квітів-первоцвітів у наших руках».

Напередодні весняних свят юннати разом з керівниками творчих учнівських об’єднань ЛОЦЕНТУМ дарували виготовлені власноруч квіти  перехожим у Стрийському парку, вчителям, своїм рідним і близьким.

10 березня ц.р. юні екологи влаштували акцію біля Храму Святої Софії – Премудрості Божої та після Служби Божої дарували паперові первоцвіти всім прихожанам церкви, розповідали про перші чудові весняні квіти, які з’явилися після тривалої зими і тішать нас своєю красою, а також наголошували, що збираючи і продаючи первоцвіти — ми губимо їх, а купуючи – допомагаємо губити.

Сподіваємося, що ця акція надихне нас не зривати, не купувати первоцвіти та подарує можливість милуватися красою цих чудових квітів наступним поколінням.