Переможці Всеукраїнських заходів.

Переможці Всеукраїнських та Міжнародних заходів у 2020 році

Національний етап XІІІ Міжнародного конкурсу екологічної спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»

(Наказ НЕНЦ  № 32 від 31.03.2020 р.)

В номінації «Якби не було метеликів, то поети їх вигадали би» - вірш або пісня:

І місце – Кобзяк Софія, 7 років, учениця Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Керівник: Влодковська Світлана Василівна,

ІІ місце – Берегуля Катерина, учениця 7 класу Золочівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів “Школа радості” – дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради;

ІІІ місце – Михалечко Марія, учениця 2 класу Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району Керівник: Дида Любов Михайлівна.

В номінації «Метелик – ефемерна краса» - фотографія:

І місце – Петричка Вікторія, учениця 6 класу ліцею №1 Зимноводівської сільської ради. Керівник: Сокіл Марта Олегівна та

Клімковський Олег, 13 років, учень Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Керівник: Попович Марія Петрівна;

ІІ місце – Цимбала Юрій, 13 років, учень Жовківської загальноосвітньої школи № 2. Керівник: Рудяк К.Б.;

ІІІ місце - Зубрицька-Мельник Ярослава, 8 років, учениця початкової школи №4 Львівської міської ради м. Львів. Керівник: Власова Олександра.

В номінації «Танок метелика над весняною лукою» - ручні вироби:

І місце – Лозовий Максим-Ярослав, учень 7 класу навчально-виховного комплексу «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей» м. Львова. Керівник: Колдун Віктор Петрович.

В номінації «Хай метелик на хвилинку сяде на віконці» - вітраж:

ІІ місце – Бадьін Роман, учень 3 класу Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2. Керівник: Тимчишин Людмила Мирославівна.

В номінації «Симетрія та романтизм у метелику зачаровані» - художня праця:

ІІ місце – Бондаренко Аделіна, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Художники-анімалісти» Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Керівник: Келембет Олександра Володимирівна.

В номінації «Один день з життя метелика» - мультфільм:

ІІ місце – Роба Владислава, учениця 8 класу, вихованка гуртка «Юні охоронці природи» Старосільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пустомитівського району. Керівник: Дінтяк Зінаїда Миколаївна.

В номінації «Екологічна сумка з мотивом метелика» - ручні вироби з тканин:

ІІІ місце -Баранович Марта, 10 років, учениця Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Керівник: Височанська Наталія Іванівна; Бабійчук Вікторія, 11 років, вихованка гуртка «Народні промисли» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості. Керівник: Стецюк Олександра Василівна.

Роботи які отримали перші місця на Національному етапі конкурсу  направлені на Міжнародний етап конкурсу у Вроцлав.

Переможці Всеукраїнських та Міжнародних заходів у 2019 році

Всеукраїнський  конкурс «Новорічна композиція»

(НЕНЦ наказ № 31 від 25.03.2019) Відіслано в НЕНЦ  – 15  робіт

ІІ місце – 5

(Кравчук Мар’яна, учениця 5 класу ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4»; Ямчук Вікторія, учениця 5 класу середьої школи №10 м. Самбір; Бойко Валентину, вихованку гуртка «Юні друзі природи» Стебницького Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді; Дзьоба Владислав, вихованець гуртка «Юні друзі природи» Стебницького Будинку художньо-естетичної творчості учнівської молоді; Грицишин Анастасію, ученицю 2 класу Стільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» Тростянецької ОТГ)

ІІІ місце – 7

(Дуб Анастасія, вихованка гуртка «Казковий світ театру» Судововишнянського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Судововишнянської ОТГ; Гаврик Діана, учениця 7 класу середньої школи №10 м. Самбір; Бабійчук Вікторія, вихованка гуртка «Народні промисли» Сокальського БДЮТ; Дубно Марія, учениця Золочівського навчально-виховного комплексу «Школа радості – ДНЗ», вихованка гуртка «Студія декоративного мистецтва»; Сайко Уляна, вихованка гуртка «Забава» Яворівського районного ЦДЮТ; Федунів ЗорянА, вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Стрийського районного БДЮТ; Палюх Анна, вихованка гуртка «Чарівний бісер» Самбірського районного центру позашкільної освіти)

за цікаве композиційне рішення – 3 – ( 1 роботаПопик Анастасії, вихованки гуртка «Лікарські рослини» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»).

Всеукраїнський  конкурс «Український сувенір»

(НЕНЦ наказ № 33 від 27.03.2019) Відіслано в НЕНЦ  – 19  робіт

І місце –  4

(Рей Павло, 10 років, гурток «Плетіння та аплікація соломкою» Пустомитівського районного ЦДЮТ; Лопушанська Ірина, 11 років, гурток «Народні промисли» Сокальського БДЮТ; Огородник Марта, 10 років, гурток «Лялькарі» Будинку учнівської творчості м.Трускавця; Романич Софія, 9 років, гурток «Народні промисли» Бродівського ЦДЮТ)

ІІ місце – 3

(Пащук Каріна, 10 років, гурток «Народні промисли» Сокальського БДЮТ; Юзич Марія, 9 років, гурток «Декоративно-ужиткове мистецтво» Малої академії мистецтв м.Комарно Городоцького району; Оліярник Тетяна, 12 років, гурток «Народні ремесла України» Яворівського районного ЦДЮТ)

ІІІ місце – 4

(Івасів Ольга, 10 років, гурток «Квілінг» Стрийського районного БДЮТ; Чорномидз Анастасія, 6 років, учениця 1 класу Червоноградської загальноосвітньої школи І ступеня №11; Бондар Софія, 10 років, гурток «Умілі руки» Мостиського БДЮТ; Буцик Анастасія, 6 років, учениця 1 класу Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Уляни Кравченко» Перемишлянського району)

Грамота НЕНЦ в номінації «Подарунок воїну» – 9

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

(НЕНЦ наказ № 74 від 27.09.2019)

У номінації «Упровадження результатів дослідів у практику лісового господарства»:

І місце: команда учнівського лісництва Труханівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Сколівського району у складі Хомин Анастасії, Ціздин Вікторії, Ціздин Тетяни (66 балів).

Фінальний етап XІV Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

(НЕНЦ наказ № 53 від 23.05.2019)

Відіслано – 10  робіт, на очний запрошено 6 дітей.

І місце – 1 – Секція: «Тваринний світ» – Семків Вероніка, учениця 4-Б класу Городоцької загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів ім. І. Бльока, робота:

«Колорадський жук – небезпечний картопляний шкідник».

ІІІ місце – 1 – Секція: «Тваринний світ» – Гавронська Софія, учениця 5-А класу Жовтанецького опорного закладу загального закладу середньої освіти,   робота: «Визначення якості молока в домашніх умовах».

За участь – номінація «Обдаровані діти-надія України» – 4:

Секція: «Я і природа»

- Дячок Вероніка, учениця 4 класу Вишнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Городоцького району, робота: «Цілющі джерела мого краю».

- Лучинін Олесю, учениця 4 класу Вишнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Городоцького району, робота: «Цілющі джерела мого краю».

Секція: «Народознавство та краєзнавство»

- Пац Іван, учень 5 класу Любельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовківського району, робота: «Вони шепочуть історію століть».

Секція: «Охорона здоров’я»

- Щіпна Анастасія, учениця 5 класу Гранки-Кутівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Миколаївського району, робота: «Як чистити зуби без зубної пасти?».

VIІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних ботаніків (28-30.05.2019 р. о.Хортиця, Запорізька область).

Львівщину на зборі юних ботаніків представляли вихованці гуртка «Юні лісівники» ( при СколівськійЗОШ І-Ш ст.) – Тацинець Марія, Лесів Соломія, Александрович Роксолана; керівник команди Романишин Лариса Мирославівна.

І місце – за оригінальне оформлення та презентацію досвіду дослідницької діяльності під час експедицій на території природно-заповідного фонду свого регіону;

І місце – за високий рівень виконання завдань ботанічного практикуму на території Національного заповідника «Хортиця»;

І місце – за високий рівень виконання завдань фотовиставки «Флористична цінність рослин-ендеміків місцевих пам’яток природи та об’єктів природно-заповідного фонду регіону».

Всеукраїнський збір лідерів Дитячого екологічного парламенту

(НЕНЦ, 17-20.06.2019 р)

На Всеукраїнському зборі лідерів ДЕП Львівщину представляли:

Нечипорук Ольгавихованка гуртка «Юні лісівники» ЛОЦЕНТУМ (при Великомостівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. Великомостівської ОТГ);

Вільчинський Денис – вихованець гуртка «Основи екології», член екологічного парламенту м.Чнрвонограда;.

Лісовецька Юлія – учениця 11 класу Великомостівського ОЗЗСО І-ІІІ ст..

Клішко Анастасія – учениця 6 класу Червоноградського НВК №10.

За підсумками роботи учасники від Львівської області збору лідерів екопарламенту були нагороджені грамотами за високі результати та свідому екологічну життєву позицію. Керівнику учнівської делегації Скороход О.В., методисту Червогоградського ЕНЦУМ вручено подяку НЕНЦ за вагомі результати в природоохоронній та еколого-просвітницькій роботі з учнівською молоддю.

Всеукраїнський юннатівський природоохоронний рух «Зелена естафета»

(Наказ НЕНЦ № 37/1  від 11.04. 2019р.) Львівщину представляли 4 учасники.

ІІ місце (серед закладів загальної середньої  освіти ) - Клепарівська Соломія, учениця 8 класу Великомостівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомостівської ОТГ Сокальського району;

ІІ місце (серед закладів загальної середньої  освіти ) – Нечипорук Ольга, учениця 8 класу Великомостівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великомостівської ОТГ Сокальського району

ІІ місце (серед закладів позашкільної  освіти) – Шийка Наталія, вихованка екологічного клубу «Зелений міст» Великомостівського центру дитячої та юнацької творчості Сокальського району;

ІІ місце (серед закладів позашкільної  освіти) – Сенюта Світлана, вихованка екологічного клубу «Зелений міст» Великомостівського центру дитячої та юнацької творчості Сокальського району.

Всеукраїнська акція «Птах року»

(Наказ НЕНЦ №83    від 20.12.2019 року) 12  учасники

І місце –  5

ІІ місце  – 7

ІІІ місце – 1

За змістовну різнопланову роботу (реферати, презентації, малюнки, літературні твори):

І місце – Дида Вероніка, учениця 4-А класу Прилбицької загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району

ІІ місце – Бужович Оксана, учениця 11-А класу середньої загальноосвітньої школи №77 м. Львова

За змістовну природоохоронну, дослідницько-пропагандистську і практичну екологічну роботу у вирішенні проблеми охорони птахів (реферати, презентації, малюнки, фото (власні), літературні твори)

ІІ місце – Роман-Ярошевська Божена, учениця 8 класу ОЗНЗ «Красненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» Буського району

Чучман Дарину, ученицю 8 класу ОЗНЗ «Красненська загальноосвітня

школа І-ІІІ ступенів № 1» Буського району

За кращий літературний твір та еколого-просвітницьку роботу

І місце – Мадилюс Софія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Станківський загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Стрийського району

Микитишину Ярина, вихованку гуртка «Соняшник» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Сокальської районної ради

ІІ місце – Регусевич Ангеліна, учениця 5-Б класу Новороздільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2

ІІІ місце – Сольвар Анастасія, вихованка гуртка «Соняшник» Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості Сокальської районної ради

За кращий малюнок і креативність сприйняття орнітофауни

І місце – Дацко Анастасія, учениця 7-Б класу середньої загальноосвітньої школи № 77 м. Львова

Єгоров Максим, вихованець гуртка «Дендрологія з основами озеленення» Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді»

ІІ місце – Дацко Анастасія, учениця 7-Б класу середньої загальноосвітньої школи № 77 м. Львова

Сорока Мар’яна, вихованка гуртка «Малюнок на склі» Городоцької районної Малої академії мистецтв імені П. Андрусіва.

Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників.

(Наказ НЕНЦ №7    від 01.02.2019 року.)

Кількість учасників -1

ІІІ місце – (Сінькевич Аліна, учениця 11 класу Ясенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівського району)

XІІ Міжнародний конкурс екологовалеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім» (Вроцлав )

Кількість учасників  – 7

І місце – 2

ІІІ місце  – 1

«Моя серветка гаптована»

І місце – Стручинський Владислав, учень 2 класу Тужанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району

Художня робота «Сімейний портрет на тлі краєвиду»

І місце – Беднарчук Марія (11 років), учениця 6 класу опорного закладу «Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бродівського району

«Туристичний буклет про мій регіон»

ІІІ місце – Шеремет Сергій, учень 8 класу Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району.

Національний етап XІІ Міжнародного конкурсу екологовалеологічної спрямованості «Ось мій рідний край, ось мій рідний дім»

(Наказ НЕНЦ №38    від 12.04.2019 року.)

Кількість учасників  68.

І місце – 7

ІІ місце – 7

ІІІ місце – 5

Оповідання «Історія родинної пам’ятки (реліквії)»

І місце – (Шевчик Надія, учениця 7 класу Прилбицької загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів імені Мирополита Андрея Шептицького Яворівського району)

ІІ місце – (Лютий Святослав, вихованець гуртка «Фітодизайн» Новороздільського Будинку дитячої та юнацької творчості)

Фотографія «Одне з 7 чудес моєї рідної околиці»

І місце – (Кунта Уляна, учениця 6 класу середньої школи І-ІІІ ступенів № 44 ім. Т.Г. Шевченка м. Львова)

ІІ місце – (Стручинський Назарій (7 років), учень 1 класу Тужанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Миколаївського району)

Інтернет-блог «Історичними стежками»

І місце – (Мінєєва Вероніка, учениця Новороздільської загальноосвітньої школи I-III ступенів)

ІІ місце – (Медвідь Віта, учениця Сугрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Жидачівського району)

ІІІ місце – (Петрик Ілля, учень Новороздільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Миколаївського району)

«Моя серветка гаптована»

І місце – (Стручинський Владислав, учень 2 класу Тужанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району)

ІІ місце – (Кобрин Катерина, учениця 6 класу Любельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жовківського району; Штефан Анна, учениця 7 класу Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7; Микитюк Євгенія, вихованка гуртка «Народні промисли» Бродівського ЦДЮТ)

ІІІ місце – (Берлінець Аліна (11 років), вихованка гуртка «Конструювання і моделювання одягу» Бродівського ЦДЮТ м. Броди; Шуневич Вікторія (10 років), вихованка гуртка «Мистецтво нашого народу» Бродівського ЦДЮТ)

Художня робота «Сімейний портрет на тлі краєвиду»

І місце – (Беднарчук Марія (11 років), учениця 6 класу опорного закладу «Підкамінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Бродівського району; Ременяк Вікторія (14 років), вихованка Малої Академії Мистецтв Городоцького району)

ІІІ місце – (Білак Соломія (10 років), учениця 4 класу Самбірського районного Центру позашкільної освіти Самбірського району)

«Туристичний буклет про мій регіон»

І місце – (Шеремет Сергій, учень 8 класу Прилбицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Митрополита Андрея Шептицького Яворівського району)

ІІ місце – (Швець Денис, учень 6 класу Новороздільської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 2; Стронціцький Андрій, учень 5 класу Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Стрийської міської ради)

ІІІ місце – (Петрашкевич Андрій, учень 8 класу, вихованець драматичного гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості м. Белз).

Всеукраїнська акція «Годівничка»

(Наказ НЕНЦ № 67    від 08.07.2019 року )

Кількість учасників  12.     

І місце – 3

ІІ місце – 4

ІІІ місце – 2

І місце – (Богачев Маркіян, учень Балучинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Буського району; Лутчин Ангеліна, учениця 9 класу Малогорожаннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району; Смолінська Ольгуа, учениця 10 класу Побужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Буського району)

ІІ місце – (Дуганяк Вероніка, учениця 1-А класу Миколаївського навчальновиховного комплексу; Дяків Ярослав, учень 9 класу Ожидівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Буського району; Мойш Юлія, учениця  6 класу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 ім. Героя України Р. Точина м. Ходорів; Ридош Ростислав, учень 8 класу Нагірненської середньої загальної освіти І-ІІІ ступенів Самбірського району)

ІІІ місце – (Мартинюк Софія, учениця 9 класу Нагірненської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Самбірського району; Яців Ірина Романівна, методист ЦДЮТ м. Борислава).

Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів»

(Наказ НЕНЦ № 61   від 13.06.2019 )

Кількість учасників  6.

І місце – 2

ІІ місце – 2

Найкращий організатор біологічних свят

І місце – (Опришко Ліліана Юріївна, методист Стрийської міської ради Стрийської станції юних натуралістів)

Майстер клас «Шпаківні і дуплянки своїми руками»

ІІ місце – (Вихопень Ярослав, учень 6 класу Зашківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Є. Коновальця Жовківського району)

Агітаційна робота

І місце – (учнівський колектив Равської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Жовківського району)

Найщедріша годівничка

ІІ місце – (учнівський колектив Котівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів імені Михайла Логина Яворівського району).

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

(Наказ НЕНЦ №50    від 23.05.2019)

Кількість учасників 10

І місце – 2

ІІ місце – 4

ІІІ місце – 8

І місце – (Лех Діана, вихованка гуртка «Живопис» Мостиського БДЮТ Мостиського ОТГ; Гаєвська Ангеліна, учениця 9 класу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2)

ІІ місце – (Дзямба Назарій, учень 9 класу Підгайчиківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Самбірського району; Лутчин Христина-Софія, учениця 9 класу Малогорожанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району; Онишкевич Анастасія, вихованка арт-студії «Барви» ЦДЮТ Кам’янка-Бузької міської ради; Пелех Ярина, ученицюя 9-А класу середньої загальноосвітньої школи № 96 м. Львів)

ІІІ місце – (Біла Вікторія, учениця 8 класу середньої загальноосвітньої школи № 97 м. Львів; Гаєвська Ангеліна, учениця 9 класу Бузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2; Дзямба Назарій, учень 9 класу Підгайчиківської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Самбірського району; Кіндрат Христина, учениця 9 класу Чемеринецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Перемишлянського району; Лех Діана, вихованка гуртка «Живопис» Мостиського будинку дитячої та юнацької творчості Мостиського ОТГ; Лутчин Христина-Софія, учениця 9 класу Малогорожанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Миколаївського району; Мороз Анна, учениця 8 класу Угнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальського району; Пелех Ярина, учениця 9-А класу середньої загальноосвітньої школи № 96 м. Львів).

Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2019»

(Наказ НЕНЦ № 80 від 07.11.2019р.)

ІІІ місце – категорія «Екологія та проблеми довкілля» -Карікова Світлана Анатоліївна, вихованка «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді», учениця 11 класу Новояворівського НВК «ЗОШ ІІ ст. – ліцей» Яворівського району.

Всеукраїнський екологічний конкурс «Мала річка моєї батьківщини»

(Наказ НЕНЦ № 71 від 13.09.2019р.)

І місце – Терно Софія, вихованка гуртка «Світ природи» Стрийської міської станції юних натуралістів Стрийської міської ради Львівської області,

VІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів Канів, Черкаська обл.

(Наказ НЕНЦ № 56 від 23.05.2019р.)

Переможець у номінації «Охорона дикої фауни»:

Торос Владислав, учень 9 класу опорного НВК «Дашавський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Стрийського району.