Чарівні квітково-декоративні композиції на території ЛОЦЕНТУМ

Зелений дивосвіт, що оточує нас звідусіль, здатний викликати захоплення, породити почуття естетичної насолоди. І чим глибше пізнаватиме людина таємниці буття зеленого дивосвіту, тим більше користі і краси розкриває він перед нею.

Часто спілкування з природою переростає в допитливість, зацікавленість,  потребу досліджень та відкриттів. Так формуються справжні екологи, біологи, які розуміють, люблять та бережуть природу.

6 червня ц.р. з нагоди Міжнародного дня захисту дітей за спонсорської допомоги Львівського філіалу компанії   Pernod  Ricard  біля центрального входу в  ЛОЦЕНТУМ поруч  з «Птахом щастя» висаджено два види гарно квітучої гортензії широколистої та вейгели плямистої.

До слова, 7 червня 2018 року  на території «регулярного парку»  нашого закладу працівники згаданої компанії спонсорували створення композиційної групи декоративно-кущових рослин «Лавандове диво».

Відтепер для вихованців, гостей та відвідувачів обласного Центру гарно квітучі композиції стануть ще одним чарівним  куточком милування природою, сприятимуть формуванню в них почуття прекрасного, активізуватимуть пізнавальну, творчу та просвітницьку діяльність.

Так було в 2018