Акція «Збережемо життя ялинці!»

20 грудня у стінах КЗ ЛОР «Львівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 1 імені Б.-І.Антонича» вихованці гуртків «Юні друзі природи» та «Флористика»   КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної  творчості учнівської молоді»  разом  з учнями школи-інтернату взяли участь в акції «Збережемо життя ялинці».

Головною метою акції «Збережемо життя ялинці» – достукатись до сердець дітей, щоб вони зрозуміли – не обов’язково рубати ялинку на Новорічні свята, адже існує безліч способів, як прикрасити помешкання до свят, тут все залежить від бажання та власної фантазії.

Під час проведення акції діти взяли участь у майстер-класі із виготовлення ялинки, який провели керівники гуртків КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» Дендюк Наталя Іванівна та Малиш Галина Ярославівна. Діти робили ялинки, використовуючи  найрізноманітніші підручні матеріали – пластикові пляшки, дерев’яні дощечки, олівці, серветки, а також солодощі, шишки, ялинкові гілки, колоски тощо.

Кінцевим етапом акції була агітаційна робота. Учні 5 класу Львівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат №1разом з класним керівником  власноруч виготовили агітаційні листівки і роздавали їх всім присутнім, закликаючи не купувати живих ялинок.