Акція «Захистимо первоцвіти»

КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» закликає всіх, хто небайдужий до краси навколишнього середовища, долучитися до акції «Захистимо первоцвіти»

Завдання акції – привернути увагу школярів до проблеми охорони та збереження ранньоквітучих рослин; їх відновлення шляхом вирощування на колекційних та присадибних ділянках; розвивати почуття відповідального ставлення до природи; формувати у підростаючого покоління екологічну культуру, навички природоохоронної роботи.

Щороку, напередодні весняних свят, на вулицях, ринках можна зустріти  продавців ранньоквітучих рослинам-первоцвітів. Важливо розуміти, що підсніжники, крокуси, білоцвіт весняний, проліски, сон-трава, тощо є на межі зникнення і занесені до Червоної книги України. Тому збір рідкісних видів рослин у природних місцях зростання і торгівля ними є порушенням Законів України  „Про рослинний світ”, „Про охорону навколишнього природного середовища”, „Про Червону Книгу України” та передбачає адміністративну відповідальність.

КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» закликає спрямувати зусилля колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, громадських організацій та пересічних громадян до практичних природоохоронних дій на захист первоцвітів і приєднатися до участі в акції «Захистимо первоцвіти».

В рамках акції КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» проводить конкурс «Первоцвіти просять захисту» з номінацій:

- на кращий звіт, відеозапис, презентацію про організацію роботи з охорони первоцвітів;

- на кращий малюнок (для дітей 6-9 років) на тему: “Захистіть первоцвіти” (формат А3);

- на кращий плакат, стінгазету на тему: “Первоцвіти потребують нашого захисту” (формат А1 (ватман), з фотоматеріалами, можна колективну роботу);

- на кращу творчу роботу (твір, оповідання (у друкованому вигляді та на електронних носіях);

- на кращу агітаційну листівку (в довільному форматі).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції  і зробити свій внесок в охорону первоцвітів!

Матеріали просимо надсилати до 4 травня 2020 р. на адресу:

79026, м. Львів, вул.І.Франка,133, КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ»,

тел./факс 276-46-07, е-mail: lodenc@ukr.net