Акція “День зустрічі птахів”.

В умовах карантину у березні-квітні цього року ЛОЦЕНТУМ провів обласний етап Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів». Мета акції актуалізація уваги учнівської молоді до сучасних проблем приваблювання та охорони, поширення і збільшення чисельності та видового різноманіття перелітних птахів.

У природоохоронній акції взяли участь заклади загальної середньої та позашкільної освіти Мостиського, Пустомитівського, Сокальського, Яворівського районів, Підберізцівської та Шегинівської ОТГ та міст Львова та Нового Роздолу. Відповідно до умов акція  проводилась у таких номінаціях: «Найщедріша годівничка», «Агітаційна робота» серед учнів, серед  педагогічних працівників номінація «Найкращій організатор біологічних свят».

Підсумковий наказ тут

Пропонуємо пройти тест про птахів який надіслала на акцію “День зустрічі птахів” вчитель біології, старший учитель Чижиківської ЗОШ I-III ступенів Підберізцівської ОТГ Тютько Неоніла Іванівна, посилання:https://naurok.com.ua/test/start/29238

На фото – плакат роботи вихованців гуртка “Виготовлення сувенірів” БДЮТ м. Белз Сокальського р-ну, учениць 6 класу Логин Мар’яни та Душної Юлії (керівник Кубінська Віра Петрівна)