Гуртки

Мережа творчих учнівських об’єднань

КЗ ЛОР «ЛЬВІВСЬКИЙ  ОБЛАСНИЙ  ЦЕНТР ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ»

НА  2017-2018  НАВЧАЛЬНИЙ РІК ІІ півріччя.

за/п

Прізвище,

ім’я, по батькові

Н а з в а

г у р т к а

Місце

проведення

1. Бойко Леся Федорівна Юні друзі природи ЛМРЦ «Джерело»
2. Втерковська Ірина Дмитрівна Вікно в природу

Природа рідного краю

Школа-інтернат №100

НВК «Школа-садок «Софія

3. Дендюк Наталія Іванівна


Юні охоронці природи


Школа-інтернат № 1
4. Келембет Олександра Володимирівна Художники-анімалісти

Яворівська забавка

Художники-анімалісти

Художники-анімалісти

ЛОЦЕНТУМ

ЛОЦЕНТУМ

Львівське держ. учил.фізичної. культури

Гімназія «Євшан»

5. Кийко Андрій Олександрович Тварини рідного краю Притулок для дітей
6. Кульчицька Ольга Іванівна Юні охоронціі природи Притулок для дітей
7. Малиш Галина Ярославівна Флористика Школа-інтернат № 1
8. Матюшенко Галина Вікторівна Юні охоронці природи Школа-інтернат № 1
9.

Медведєва Оксана Володимирівна

Природа, фантазія, творчість

Природа, фантазія, творчість

Художники-анімалісти

Художники-анімалісти

СЗШ № 50/ЛОЦЕНТУМ

СЗШ № 75

ПШ «Світанок»

.Лапаївська ЗОШ І-ІІІ ст. Пустомитівського району

10. Семенюк Василина Дмитрівна Природа рідного краю

Юні лісівники

Юні охоронці природи

Бірченська ЗОШ І-ІІст.

Городоцького району

Великолюбінський НРЦ І – ІІ ст. Городоцького району

11. Солтисік Наталія Миколаївна Дендрологія з основами озеленення Ліцей ім. Героїв Крут
12. Федорович Андрій Михайлович Юні охоронці природи Школа-інтернат № 1
13. Чапак Тарас Борисович


Юні зоологи-тераріумісти

Тварини рідного краю               Юні охоронці природи

Юні друзі природи

ЛОЦЕНТУМ

Твіржанський НВК Мостиської ОТГ

ЛМРЦ «Джерело»

14.

Чіх Олена Романівн

Флористика                            Природа рідного краю                    Природа рідного краю НРЦ І – ІІ ст. св.Миколая

СЗШ № 50

15. Андрейко Галина Андріївна (сумісник) Яворівська забавка Старичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського району
16.

Божик Іванна Василівна (сумісник)

Юні квітникарі                   Лікарські рослини Великопільський НВК Яворівського району
17.

Бойко Ірина Яросавівна (сумісник)

Українська національна кухня Старичівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яворівського району
18. Горбань Любов Ігорівна (сумісник) Юні охоронціі природи Заповідник  «Розточчя»
19.

Грицик Василь Ярославович (сумісник)

Тварини рідного краю ОНВК «Дашавський  ЗНЗ І_ІІІ ст. – ДНЗ» Стрийського району
20. Дубницький Микола Йосифович (сумісник) Юні садівники Лаврівський БД Старосамбірського району
21.

Завідія Наталія Ярославівна (сумісник)

Основи гідробіології             Людина і довкілля ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Франка» Яворівської РДА  / ЗП «Розточчя»
22. Іванків Любов Володимирівна (сумісник) Тварини рідного краю Нежухівська СЗОШ І-ІІІст. Стрийського району
23. Карплюк Юрій Андрійович(сумісник) Клуб інтелектуального дозвілля ЗОШ № 1 м.Радехова
24. Кіцак Орися Леонідівна (суміник) Екологічна біохімія ОЗ НЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.» Перемишлянського району
25. Костюк Тарас Васильович (сумісник) Юні садівники Синьківський НВК Радехівського району
26. Прийстайко (Кріль) Наталія Юріївна (сумісник) Природа, фантазія, творчість

Природа крізь призму англ..мови

Новоміська ЗОШ Новоміської ОТГ
27. Кулай Андрій Романович (сумісник) Юні охоронці природи Золотковицька ЗОШ І-ІІ ст.

Мостиського району

28. Лозинська Ольга Ігорівна (сумісник) Природа рідного краю

Юні квітникарі

Старичівська ЗОШ І ст.,

Старичівська ЗОШ І-ІІІ ст.Яворівського району

29. Макогон Ольга Степанівна (сумісник) Юні охоронці природи Глинський НВК Жовківського району
30. Малицька Ольга Ярославівна (сумісник) Юні лісівники Великомостівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сокальського району
31.

Попадюк Ігор Федорович (сумісник)

Декоративне птахівництво ОЗ Сасівський НВК І-ІІІст. Золочівського району
32.

Пянтковська Надія Миколаївна (сумісник)

Природа рідного краю ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.» Бродівського району
33. Романишин Лариса Мирославівна (сумісник) Юні лісівники

Біологія людини

Крушельницикий НВК Сколівського району

Сколівська ЗОШ І-ІІІ ст.

34. Саратовський Володимир Вікторович (сумісник) Юні екологи ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 м.Дрогобич
35. Сільник Марія Василівна (сумісник) Юні квітникарі Пнікутський НВК Мостиського району
36. Тарахомин Віра Володимирівна (сумісник) Юні охоронці природи Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст. Сколівського ройону
37. Тиховська Дарія Іллівна (сумісник) Лікарські рослини ОЗ «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.І.Франка»/ Яворівський НПП
38. Хомин Ольга Володимирівна (сумісник) Юні лісівники                              Юні охоронці природи Труханівська ЗОШ І-ІІІ ст.. Сколівського району
39. Цимбала Галина Володимирівна (сумісник) Юні квітникарі ОЗ НЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.» Перемишлянського району
40. Чубій Оксана Романівна (сумісник) Любителі сукулентних рослин ОЗ НЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.» Перемишлянського району
41. Шпак Оксана Степанівна (сумісник) Юні екологи ОЗ НЗ «Бібрська ЗОШ І-ІІІ ст.» Перемишлянського району
42 Лев Наталія Миколаївна (сумісник) Лікарські рослини Реклинецька ЗОШ І-ІІІ ст. Сокальського району

.

Гурток :”Художники – анімалісти”.

Керівник Медведєва Оксана Володимирівна.

В гуртку займаються діти дошкільного віку. На заняттях гуртківці  виявляють інтерес до образотворчого мистецтва . Вчаться правильно й акуратно використовувати фарби. Малюють   на різну тематику.  Малюючи український посуд  вчаться сприймати красу українського орнаменту, удосконалюють вміння добирати елементи візерунка для складання декоративної композиції як окраси речей вжитку,  а  малюючи  тварин гуртківці розширюють й поглиблюють знання про тваринний світ. На заняттях малювання  діти розвивають фантазію, творчі здібності, уважність, зорову пам’ять, естетичні почуття.

.

.

.

.***

Гурток «Тварини рідного краю»

Керівник Чапак Тарас Борисович.

Гурток «Тварини рідного краю» працює на базі Твіржанського НВК Мостиського району.

На заняттях гуртківці ознайомлюються з різноманітністю  тваринного світу та з біологічними особливостями екологічних груп тварин, зокрема, фауною водойм та лісу, лук та боліт.

Під час екскурсій та практичних робіт діти безпосередньо контактують з природою, спостерігаючи та вивчаючи живі об’єкти в їх життєвому середовищі, у взаємодії між собою та з неживою природою.

Гуртківці навчаються методам спостереження за об’єктами та явищами природи, вмінню аналізувати побачене, методами порівняння і передбачення, розвивають допитливість та логічне мислення.

Екскурсії до природних угруповань (лісу, луки, водойми) відбуваються системно за певною тематикою: «Вивчення сезонних явищ у природі», «Спостереження та облік птахів», «Ознайомлення з різноманітністю та життям водних тварин», «Дослідження популяції бобра звичайного», «Виявлення наслідків антропогенного впливу на живу і неживу природу».

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

Гурток “Вікно в природу”

Керівник Втерковська Ірина Дмитрівна

Програма гуртка «Вікно в природу» розрахована для учнів початкового та основного освітнього рівня спеціалізованих загальноосвітніх навчальних закладів та розрахована на два роки навчання.

Дві групи гуртка працює на базі КЗ ЛОР ЛСЗОШІ №100. Під час проведення занять основний час займає практична діяльність гуртківців, а саме пізнання досліджуваних об’єктів способом дотикового обстеження, оскільки вихованці гуртка – це діти з вадами зору. Тому для роботи використовується дуже широкий спектр роздаткового матеріалу. Вихованці гуртка  ознайомлюються на дотик з окремими видами рослин, їх частин (листя, квітів, насіння, колосків), вивчають умови вирощування овочевих, квіткових, лікарських рослин та догляд за ними. А також навчаються самостійно турбуватися про тваринок еколого-освітньої виставки «Планета ЗОО» ЛОЦЕНТУМ, прислухатися до співу птахів та розрізняти їх за голосами.

Робота з природним матеріалом, зокрема сіном, не лише сприяє розвитку дрібної моторики у дітей, а й викликає позитивні емоції (запах сіна – спогади про різдвяні свята та атмосферу в сім’ї, в якій вони бувають нечасто через віддаленість навчального закладу).

Тісному спілкуванню дітей з природою сприяють екскурсії у Стрийський парк. Тут вихованці ведуть фенологічні спостереження, підгодовують зимуючих птахів. У ЛОЦЕНТУМ на учнівській навчально-дослідній земельній ділянці юннати вчаться висівати насіння квіткових рослин та вивчають рослини в теплиці .

Виховна робота в гуртку спрямована на національно-патріотичне виховання, підвищення культури здоров’я, прищеплення любові до природи та дбайливого ставлення до неї.

.


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.Гурток «Юні Лісівники»

Керівник Семенюк Василина Дмитрівна

Навчися лісової мови
із книги лисів та сарнят!
Виходить місяць до діброви
писать елегії на пнях.

Струмки полощуть срібло тиші,
в росі купається трава.
Хай найпростіші з всіх слова
у книзі лісу ніч напише!

Антонич Богдан-Ігор

Учнівське творче об’єднання «Юні лісівники» працює на базі Бірченської ЗОШ I-II ступенів Городоцького району.

Основні завдання які я ставлю перед вихованцями – це поглибити свої знання з природничих дисциплін, ознайомитися з основами лісівництва, сучасними технологіями вирощування рослин. Розвинути пізнавальні та творчі здібності.

Освоєння програми гуртка  допоможе гуртківцям сформувати екологічну компетентність, навчити берегти природу рідного краю, правильно поводитись у лісі, ознайомитись із специфікою лісогосподарської праці та  вибрати собі спеціальність.

На заняттях творчого об’єднання значна  увага надається вивченню деревних і кущових порід лісових насаджень нашої місцевості, особливостям вирощування садивного матеріалу цих порід.

Під час екскурсій та практичних робіт діти безпосередньо контактують з природою, ознайомлюються на практиці з станом деревостану, а також вихованці власноруч збирають рослини та виготовляють гербарії для подальшого вивчення видів і порід дерев рідного краю.

Вихованці беруть участь в обласних і Всеураїнських конкурсах (маємо переможців) та  масових заходах з національно-патріотичного виховання, зокрема  у вертепах, вечорницях на Андрія, «Напиши листа воїну-захиснику» тощо.

.

.