16 листопада – Міжнародний день толерантності

До Міжнародного дня толерантності  керівник гуртка  «Юні охоронці природи» КЗ ЛОР «ЛОЦЕНТУМ» Валах І.І. спільно з практичним психологом Курчик К.О. Старицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Юрія Костіва Яворівського району провели  з вихованцями гуртка та школярами школи :

- заняття з елементами тренінгу «Толерантність врятує світ» (8-А клас);
- уроки толерантності: «Всі ми такі різні» (3-А клас), «Людина починається з добра» (4 клас), «Толерантність у нашому житті» (9-А клас).

Учні ознайомились з поняттям «толерантність», розглянули риси толерантної особистості, виготовили «дерево» та «квітку» толерантності , переглянули відеоролик  «Толерантність починається з тебе», навчилися знаходити позитивне в різних ситуаціях.

Такі заходи сприяють поглибленню знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки і вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування і взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.
День пройшов активно, весело, творчо та толерантно. Результат проведених заходів – колективний проект «Дерево толерантності» та інформаційний стенд «16 листопада – Міжнародний день толерантності».